KARRIER

Jelenleg ezen munkaköri poziciókra várjuk az érdeklődők jelentkezését, érdeklődését a karrier@perfexslovakia.sk e-mail címre!

Területi képviselő:

Biztonságtechnikai cég részleges vagy teljes képviselete. Biztonsági rendszerek forgalmazása, új ügyfélkör kiépítése, ajánlatok készítése, új és régi ügyfelekkel kommunikáció és kapcsolattartás, stb…

Asszisztens:

Cégünk teljes körű adminisztrációs feladatainak ellátása, ügyfelekkel történő kommunikáció, adat egyeztetések és rögzítések

Mindegyik munkakörben:

A szakmai tapasztalat (prax) előny, de nem feltétel!
Ingyenes, teljes körű képzések
Kreatív munkavégzés
Kiemelkedő bérezés (akár teljesítmény arányosan)
Karrier
feltételek melletti juttatás: Céges telefon és autó

Elvárásaink:

Szlovák nyelvtudás (esetleg német és angol is)
Jó kommunikációs képesség
Tanulási és fejlődési hajlam
Önálló munkavégzés
Igényesség

A világszerte elterjedőben lévő LoRaWan technológiát használva, szenzoraink és nyomkövetőink bármilyen adatot képesek begyűjteni, amire éppen Önnek szüksége van. GPS pozíció, hőmérséklet, fogyasztás, mozgás, ütközés, stb…

Hagyja, hogy eszközeink magukért beszéljenek! Próbálja ki őket most!